Latvijas dabas fonds Facebook

Aicinām uz semināru par ainavu plānošanu

Latvijas Dabas fonds projekta “Dodies ainavās!” ietvaros aicina teritoriju plānotājus, kartogrāfus, ainavu arhitektus, zemes īpašniekus un citus interesentus uz semināru "AINAVU PLĀNOŠANA UN NOVĒRTĒŠANA", kas norisināsies Kuldīgā, viesnīcā Metropole, Baznīcas ielā 11, 2018. gada 25. aprīlī no 9:00-16:30.

Lēmumi, ko pieņemam šodien, veidos ainavu, kurā dzīvos nākamās paaudzes. Šī ainava ietekmēs un veidos mūsu bērnus un mazbērnus, tāpat kā šodienas ainavai ir ietekme uz mums. Cik bagātīgu ainavu mēs nodosim nākotnei? Kā veidot un plānot ainavu? Kā ainavu novērtēt? Cik Latvijas novados ir izstrādāti ainavu tematiskie plāni un kāda ir bijusi to norise?

Seminārā lūkosimies uz ainavu gan no vēsturiskās perspektīvas, gan dabas daudzveidības kontekstā, un runāsim par mūsu praktiskajām iespējām veidot un novērtēt ainavu.

VEIDOJIET SEMINĀRA DIENASKĀRTĪBU ARĪ JŪS!

Ja jūsu pašvaldībā, īpašumā vai organizācijā ir kāds aktuāls ar ainavas veidošanu saistīts jautājums, lūdzu, iesūtiet situācijas aprakstu ar fotogrāfijām, norādot pašvaldību vai organizāciju, kuru pārstāvat. Semināra laikā situācija tiks analizēta un klātesošie eksperti sniegs savus ieteikumus, kā to risināt.

Iesūtīšanas termiņš: 18. aprīlis.
Situāciju jāiesūta: maija.usca@ldf.lv.

Dalība seminārā: bez maksas.
Pieteikšanās semināram līdz 18. aprīlim.
Lai pieteiktos, aizpildiet šo formu.

Neskaidrību gadījumā lūdzam zvanīt: 26471900 vai maija.usca@ldf.lv

 

Projekta "Dodies ainavās!" ieviešanu finansiāli atbalsta Latvijas Vides aizsardzības fonds.